gokyapi

Tüm sorularınız için lütfen arayın:


0 (212) 282 82 88
Sizi Arayalım
Sending

Kampanyalar

Her Ofise Bilgisayar

Hazır ofislerde bir ilk. Aylık 100 TL kira bedeli olan iMAC yada PC kampanya süresince yıllık sözlşemelerde, sözleşme sonuna kadar ücretsiz kullandırılır.Kampanyamız bilgisayar stokları ile sınırlıdır.

Sözünüz Yeter

24 aylık sözleşme yapın, tüm ofisi en baştan isteğinize uygun şekilde dekore edelim.Mobilyalar, koltuklar,parke ya da halı, tv, ofisin rengine kadar siz isteyin, biz yapalım. İlk kullanan siz olun.

Sanal Ofislerde %50 ye Yakın Peşin Ödeme İndirimleri

Silver Paket yıllık peşin ödemede 300 TL yerine 166TL ile yıllık 2.000 TL+kdv, Gold Paket 400 TL yerine 216 TL ile yıllık 2.600 TL +kdv, Platinum paket 500 TL yerine 275 TL ile yıllık 3.300 TL+kdv, Diamond Paket 600 TL yerine 308 TL ile yıllık 3.800 TL + kdv. Fırsatı kaçırmayın.

Nakite %10 İndirim

12 aylık sözleşmelerde peşin ödeme yapın %10 indirim avantajından yararlanın. Yapılan indirim ile 1 aylık ofis kirasını bedavaya getirin. Bu kampanya ücretsiz bilgisayar kullanımı ve ücretsiz vale park kampanyası ile birlikte geçerlidir.

Hesabını Bilenlere

Kirasını sözleşme süresince gününde aksatmadan ödeyen hazır ya da sanal ofis kiracılarımıza sözleşme bitiminde +1 Ay bizden hediye.

iMAC Bilgisayar HEDİYE

24 aylık sözleşmelerde kullanımınza verilen iMAC yada PC, sözleşme sonunda koşulsuz şartsız HEDİYEMİZ.Sınırlı sayıda bilgisayar için acele edin.Başka kampanya ile kullanılamaz.

Ücretsiz Vale Park

Park yeri derdine son. Kampanya sürelerinde yapacağınız yıllık sözleşmelerde aylık 100 TL'lik vale ücreti 1 sene boyunca ücretiz. Kampanya plakasını vereceğiniz tek araç için geçerlidir.Başka kampanya ile birlikte kullanılamaz. (Bu hizmetimiz geçici olarak durdurulmuştur.)

24 Aya + 2 AY Bedava

24 aylık yapacağınız sözleşmelerde, sözleşme bitiminde ofisinizi 2 ay daha ücretsiz kullanabilirsiniz. Sözleşmenizi en az 1 yıl daha uzatmanız durumunda yeni sözleşmeniz %10 indirimli yapılır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birlikte kullanılamaz.

Kredi Kartına Taksit

Kredi kartı ile yıllık kira ödemelerinde kredi kartınıza 6 taksit yapılır. Hem her ay kira ödemesi ile uğraşmaz hemde bankanızın sağladığı avanatajlardan yararlanırsınız. Hsbc - Qnbfinansbank - Garanti Bankası ve American Express kartlarına taksit uygulanır.

En Ucuz Fiyat Garantisi

Maslak - Zincirlikuyu hattında, lokasyon, hizmetler, ofis donanım ve büyüklüklerini baz alarak en ucuz hizmeti vermekteyiz. Saydığımız kapsamda daha hesaplısını bulursanız bulduğunuz fiyat üzerinden + %10 indirim ile sözleme yapabilirsiniz.