gokyapi

Tüm sorularınız için lütfen arayın:


0 (212) 282 82 88
Sizi Arayalım
Sending
  • My shortlist is empty.

Your Shortlist is saved to your browser's cookies, by clearing your cookies you will also delete your shortlist

My shortlist
Sending

Biz kimiz ?

Gökyapı Ofis 2009 yılından beri hazır ve sanal ofis sektöründe faaliyet gösteren sektörün en deneyimli ve en eski firmalardan biridir.

Tekstil,inşaat ve gıda sektörlerinde geçen 30 yılı aşkın tecrübemizle 2009 yılında GFD YAPI A.Ş.'yi kurarak hazır ofis işletmesine başladık. Amacımız sektörde ilkleri başarmak ve en iyi olmaktı. Geçen süre içerisinde gördük ki, halen vermiş olduğumuz hizmet ve fiyat oranlarına yaklaşan olmadı.

Bunun öncelikli sebebi, işimizin başında durmak ve kendi binamızda hizmet vermek. Binlerce dolar ödeyerek plazalarda kat kiralamak ve bu maliyeti sizlere yansıtmak yerine, mülkü firmamıza ait 8 katlı 1.600 m2 mini plazamızda hizmet vermekteyiz. Sizlere maliyet oluşturacak tüm engelleri ortadan kaldırdık ve bu avantajı müşterilerimize yansıttık.

Gökyapı'da kurumsallık adı altında, firma ve kişiye özel davranılmaz, fiyat verilmez. Ayrıca sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Fiyatlarımız internet sitemizde net olarak yazmaktadır. Ofis görselleri kiraya verdiğimiz ofislerin gerçek fotoğraflarıdır.

Gökyapı'da değerli zamanınızı yanıltıcı fiyat ve görseller ile kaybetmezsiniz.İnternet sitemizden gerçek fiyatlar, gerçek fotoğraflar ile ihtiyacınızı belirler, sözleşme için geldiğinizde kötü sürprizler ile karşılaşmadan hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

Yüklemeler