X
gokyapi

Tüm sorularınız için lütfen arayın:


0 (212) 282 82 88
gokyapi gokyapi gokyapi gokyapi gokyapi
Hızlı Başvuru
Hangisi ile ilgileniyorsunuz?
Sending
Sizi Arayalım
Sending

Sanal Ofis

İşyerinden bağımsız olarak çalışanların ofise gitmeden ofis ihtiyaçlarının karşılanması sistemine sanal ofis denir. Özellikle başlangıçta ucuz, maliyeti düşük ofis kiralamak isteyenlerin tercihi sanal ofislerdir.

Sanal Ofis aslında fiziki anlamda varolan ancak kiralayan kişinin aktif olarak kullanmadığı bir ofis şeklidir. Yani Sanal Ofis nedir diye soruyorsanız; siz dışarıda işlerinizi takip ederken, arkanızda sizi ofisten destekleyen bir ekip olduğunu düşünebilirsiniz. İşlerinin büyük çoğunluğunu internetten yürüten, sürekli sahada olan ya da home ofis çalışan biriyseniz sanal ofis kullanmak sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

Ofisiniz olmadan da sabit bir ofisin tanıdığı tüm imkanlardan faydalanabilmeniz artık bu yolla mümkün kılınıyor. Sanal Ofis kiralayarak, çalışmalarınızı sürdürürken kullanabileceğiniz İstanbul'da iş dünyasının kalbi olan 4.Levent'de prestijli bir iş adresi ve firmanız adına yanıtlanan telefonlarla müşterilerinize güven aşılayabilirsiniz.

Şirketinizin adı ile telefon yanıtlama hizmeti, posta ve kargo takip hizmeti, fax hizmeti gibi süreçler gün içerisinde e-posta adresinize iletilerek iş sürecini daha kolay takip etmeniz sağlanıyor.

Dilerseniz saatlik ya da günlük kullanabileceğiniz tam donanımlı sanal ofislerle toplantılarınızı organize edebilirsiniz. Artık hayallerinizi gerçekleştirmek ve kendi işinizin sahibi olmak düşündüğünüz kadar zor değil.

Neden sanal ofis ?

Esnek kiralama seçenekleri

 

Esnek kontrat süreleri ile prestijli bir adreste, modern mobilyalarla döşenmiş bir yerde çalışırken bütçenizi ofisiniz için değil yatırımlarınız için kullanın.

Stopaj avantajı

 

Kiralamalarda kesilen faturalar ile kira giderinizi masraf gösterir, her üç ayda, bir kira bedeli stopaj ödemezsiniz.

Her şey dahil

 

Kiralama fiyatalarına tüm hizmetler ve tüm sabit giderler dahildir. Kira bedeli dışında sürpriz faturalar ile karşılaşmazsınız.

Sanal ofis nedir?

Sanal Ofis, sürekli olarak size ait bir ofisiniz olmadığı halde; yasal adres, iletişim ve sekreterlik hizmetlerinin sunulmasıdır.

Kimler yararlanır?

Sanal ofis, çalışma zamanının çok büyük bölümünü ofiste geçirmeyen, mobil olarak çalışan, mesaisini dışarıda müşteri ziyaretleri veya saha çalışmalarıyla geçiren ya da evden çalışan ama aynı zamanda prestijli bir adrese sahip olmak isteyen kişiler için idealdir. Evden çalışanlar sanal ofis kiralayarak sadece prestijli bir adrese sahip olmakla kalmaz aynı zamanda telefon yanıtlama, yönlendirme, posta ve kargoların teslim alınması gibi hizmetlerden de yararlanabilir.

Avantajları nelerdir?

Sanal ofisin en önemli avantajı klasik bir ofise göre karşılaştırılamayacak oranda ekonomik olmasıdır. Klasik bir ofise göre çok daha ucuz olmasının yanı sıra şirket adresi olarak evinizi göstermekten de çok daha prestijli ve profesyonel bir çözümdür.

Öncelikle geleneksel bir ofis tuttuğunuzu düşünelim. Sanal ofisler genellikle merkezi konumları olan, lüks ve şık iş merkezlerinde bulunurlar. Bir sanal ofis kiralama bedeliyle aynı konumda ve aynı şıklıkta bir ofis kiralanması imkansızdır. İstanbul’un iş merkezinde, prestijli bir konumdaki plazada sanal ofis kiralama bedeliyle klasik bir ofis kiralamak isterseniz ulaşımı çok daha zor olabilecek, arka sokaklarda bir apartman dairesi veya hiç de şık olmayan bir ofis kiralayabileceksiniz. Elbette bu durum da müşteri ziyaretleri, toplantılar sırasında işinizi olumsuz etkileyecektir.

Buna rağmen yine de klasik bir ofis için kat be kat fazla kira ödemeniz gerekecektir. Ayrıca harcamalarınız sadece kirayla da bitmez. Emlak komisyonu, depozito, aidat, telefon, internet, su, elektrik, sekreter maaşı gibi daha birçok gideriniz olacaktır.

Sekreter tutmazsanız siz ofis dışındayken ziyaretçilerinizin karşılanması, telefonların cevaplanması, posta ve kargoların teslim alınması gibi sorunlarla karşılaşacaksınız. Sanal ofis seçeneğinde ise bu tip sorunlarınız olmayacaktır.

 

Olanaklar Sanal Ofis    Geneleksel Ofis
Ekonomik Maliyet Ucuz   Pahalı
Emlak komisyonu No icon   Ok icon
Depozito No icon   Ok icon
Altyapı Giderleri (su, elektrik, doğalgaz, aidat, internet vb.) No icon   Ok icon
Sekreterya Hizmetleri Ok icon   No icon
Prestijli Adres Ok icon   No icon
Toplantı Salonları Ok icon   No icon
Kendinize ait ofis alanı No icon   Ok icon

 

Yukarıdaki tablodan da karşılaştırabileceğiniz gibi, eğer sürekli ofis içinde çalışmanız gerekmiyorsa sanal ofisin klasik ofise göre birçok avantajı varken klasik ofis kiralayarak elde edeceğiz tek avantaj kendinize ait bir çalışma alanına sahip olmak olacaktır. Sanal ofis ile başladığınız işiniz büyümeye başladığında ve personel gereksiniminiz doğduğunda, iş adresinizi değiştirmeden aynı adreste bulunan hazır ofislerimizden kiralayarak çalışma alanına sahip olmanız da mümkündür.

Silver Paket
300 TL + KDV

4.Levent'de prestijli bir iş adresi Şirketinize gelen kargo ve kuryelerin teslim alınması ve size ulaştırılması Kargonuzun bize ulaştığı, email yolu ile size bildirilir Kargolarınız istediğiniz adrese yönlendirilir veya sizin için muhafaza edilir (Kurye veya kargo masrafları ekstradır)

Gold Paket
400 TL + KDV

Sanal Ofis "Silver" paketimizdeki tüm servisler dahildir Telefonlarınıza firmanızın ismiyle cevap veren sekreterlik hizmeti Arayanların E-posta yolu ile size bildirilmesi Gelen faksların email yolu ile size ulaştırılması Ayda 1 defa , 1 saat ücretsiz toplantı odası kullanımı Toplantı odasını kullanırken aşağıdaki hizmetler ücretsiz verilmektedir Wireless Internet Kullanımı Misafirlerinizin Karşılanması ve size yönlendirilmesi .

Platinum Paket
500 TL + KDV

Sanal Ofis "Silver ve Gold" paketimizdeki tüm servisler dahildir Ayda 4 saat ücretsiz Toplantı Odası kullanımı. Ayda 2 gün ücretsiz ofis kulanımı. (boş ofis mevcut değilse toplantı odası kullandırılır)

Diamond Paket
600 TL + KDV

Sanal Ofis "Silver, Gold ve Platinum" paketimizdeki tüm servisler dahildir + 1 adet santrale entegre şirketinizin ismi ile cevap verilen GSM hattı Ayda 8 saat ücretsiz Toplantı Odası 4 gün ofis kullanımı. (boş ofis mevcut değilse toplantı odası kullandırılır)

Hizmetlerimiz