Tüm sorularınız için lütfen arayın:


0 (212) 282 82 88
Toplantı odasına mı ihtiyacınız var?
Hangisi ile ilgileniyorsunuz?
Sending
Hızlı Başvuru
Hangisi ile ilgileniyorsunuz?
Sending
Sizi Arayalım
Sending
  • My shortlist is empty.

Your Shortlist is saved to your browser's cookies, by clearing your cookies you will also delete your shortlist

Toplantınız 4.LEVENT'te

Her toplantı işinizi geliştirmek için bir fırsattır. Gökyapı Ofis merkezi konumu ve uygun kiralama fiyatları ile işinize destek olur.

Bir toplantı odası kiraladığınızda, ihtiyacınız olan her şeyi Gökyapı Ofis'de bulabilirsiniz.

Toplantı odalarımız, ideal yerleşimi sağlamak ve pazar lideri teknoloji ve telefon hizmeti sunmak için yeniden yapılandırılabilir - cihazlarınızı bağlayıp toplantınızı mükemmel bir başlangıç ​​yapın. İklim kontrollü ortamlarda, müşterileriniz veya ekibiniz, tam anlamıyla işinize odaklanabilecektir.

 

Toplantı Odaları Teknolojisi 

Toplantı odası teknolojimiz size ihtiyacınız olan tüm görsel ve iletişim araçlarını sunar.

Son teknoloji ürünü Ultra HD LED ekranlar, sunumlarınız ve video konferanslarınız için idealdir. Apple tv gibi kablosuz sunum cihazlarıyla dizüstü bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız ve iPad'leriniz arasında sorunsuz bağlantı sağlarsınız.

Güvenilir WAN ağımız ve özel konuk Wi-Fi ağlarımız ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yüksek hızlı internetimizi limitsiz kullanabilirisniz.

Yazı tahtaları, HDMI bağlantılı projeksiyon aygıtları işinizi kolaylaştırırken, sekreteryamızdan kırtasiye malzemeleri, renkli fotokopi ya da çıktı alma gibi konularda destek alabilirsiniz.

 

İşiniz Bizim işimizdir

 

Tam Donanımlı Toplantı Odaları

Tam donanımlı toplantı odalarında; projeksiyon cihazı ve perde, LCD ekranın yanı sıra beyaz tahta, apple tv, bilgisayar için ses sistemi, yüksek hızlı internet ve teknolojik imkanlarla sunumlarınızı kolaylaştırırsınız.

 

10 Kişilik

 

8 Kişilik
6 Kişilik
8 - 12 Kişilik

Dershane tipi kolçaklı koltuklu

 

İş verenler için toplantı odaları

İşe alacağınız ya da çıkaracağanız adaylar, özellikle işe alım süreci gizli ise, uzun bir süreç ve hassas bir süreç olabilir. Kendi tesislerinizi kullanmak mümkün değilse veya uygun değilse, toplantı odalarımız ideal bir çözüm sunar. Gökyapı Ofis toplantı odalarında, hem işe alımcıların hem de adayların dikkati dağılmadan görüşmeye odaklanmasını sağlarken, tak ve çalıştır teknolojimiz hem işe alım yapanlara hem de adaylara sunum yapma imkanı veriyor.

 

Hizmetlerimiz